Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’da Sayılar

Instagram’da Sayılar

Sayılar hayatımızın birçok yerinde karşımıza çıktığı gibi dünyada en çok kullanıcıya sahip olan Instagram platformunda da karşımıza çıkmıştır. Instagram kullanıcıları insanlarının profillerine girip takipçi sayısı, beğeni sayısı ve yorum sayısı gibi niteliklere bakıp o kişi hakkında bir ön yargıya ulaşmaktadır. Bu ön yargı bireyleri kötü etkilemekte olup bireyleri Instagram beğeni ve Instagram takipçi satın al gibi yollara itmiştir.

Takipçi ve beğeni almak isteyen insanlar takipçi paneli hizmetini kullanarak istediği kadar bu hizmetten yararlanabilir. Takipçi sayısı gibi takipçi türünü de seçme şansları olan insanlar bu sosyal medya bayilik paneli sitesini çokça kullanmış ve takdir etmiştir. Bu SMM panel sahibi olan site düşük fiyatları ve sonsuz güvencesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı