Sponsorlu Bağlantılar

İlk singlenı 2017 yılında yayınlayan sanatçı Umut Ahmet Beceren, aradan geçen üç yılın ardından müzikseverlerle tekrar buluşuyor.

Umut Ahmet Beceren

“Gece Mavisi”  adlı single ile alışılagelmişin dışına çıkan sanatçı 2017 yılında başarılı bir çalışmaya imza atarak çalışmasını TMC Müzik etiketiyle yayınlamıştı.

İlk singleında ayrılık yerine kavuşma anının hüznü ve sevinci temalarını işleyen Sanatçı Umut Ahmet Beceren,  çalışmasında Türkiye’nin tanınan isimlerinden yardım almayı da başarmıştı.  Başarılı çalışmaya imza atan sanatçıya ilk single çalışmasında; Derya Türkan klasik kemençesiyle, Rubato grubundan Göksun Çavdar klarnetiyle, Caner Güneysu, Eylem Pelit, Udi Yıldıran Güz gitarıyla, Behsat Boran ise davuluyla eşlik etmişti.

Aranjörlüğünü İsmet Taşçeşme’nin yaptığı single çalışması Bahçekat Ses Kayıt Stüdyosunda kaydedilmiş ve dinleyiciyle buluşmuştu. Gerçek yaşanmışlıktan alınan şarkıya H.Mücahit Pehlivan yönetmenliğinde klip çekilmiş ve Sanatçı Umut Ahmet Beceren’in müzisyen dostlarıyla birlikte eşi de  rol almıştı.

İrfan Özata’nın Hasret Türküsü ve Masal isimli şarkılarının söz yazarı ve bestecisi olan Umut Ahmet Beceren’in beste yarışmalarında kazandığı ödüller de bulunmaktadır.

“Eski Serseri” adlı yeni şarkısıyla doksanlı yıllara götüren Sanatçı Umut Ahmet Beceren, o günkü samimiyeti hissettirerek popüler kültürün dijital kalıplarının dışına çıkarmayı amaçlıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı