Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

Firma uzun yıllardır Gebze merkezli olarak hurda alımlarını gerçekleştiriyor. Ellerinde bulunan hurdaların değerlenmesini isteyen kişilerin tercih ettiği hurdacı olarak Gebze’de başlayan yolculuğunu İstanbul, Kocaeli ve çevre şehirlerde sürdürüyor. Hurdaların alınması ve taşınması için farklı özelliklerdeki araçlara ve ekipmanlara sahip olduğu için tonaj farkı aranmaksızın hurda alımı gerçekleştiriyor. Alım yaptığı hurdaların ücret ödemesini de teslim esnasında yapıyor.

Hurda Alımında Güvenilir Firma

Hurda sektöründe uzun yıllardır çalışan firma güvenirliği sayesinde sürekli hurda çıkarımı yapılan fabrika ve iş yerleri tarafından tercih ediliyor. Yaptığı hurda alımlarında müşterilerini bekletmeden ödeme yapması müşterilerin memnuniyetini kazanmasına yardımcı oluyor. Ayrıca hurdalar için yüksek fiyatlar sunması hurda sahiplerinin kazanç elde etmelerine yardımcı oluyor.

Firmanın aldığı hurdalar için uyguladığı fiyat tarifesi web sitesi üzerinden öğrenilebiliyor. Hurda satışı yapacak olan kişiler hurda demir fiyatları veya hurda bakır fiyatları gibi hurda türüne göre hazırlanan sayfaları inceleyebiliyorlar. Böylelikle satış yapabilecekleri fiyatları öğrenebiliyorlar.

Hurda Ve İkinci El Ürün Çeşitleri

Kocaeli ve çevresi için hizmet veren hurdacının alım yaptığı geniş bir hurda çeşitliliği bulunuyor. Bu çeşitler; bakır, alüminyum, balans, akü, çinko, kağıt, demir, kalay, krom, sarı, plastik ve flanş yer alıyor. Ayrıca firma ikinci el trafo, ikinci el forklift, ikinci el kantar ve ikinci el beton alımını da yapıyor. Bu türlerdeki hurdalarının değerlenmesini ve mekanlarda kirlilik oluşturmamasını isteyenler firmayla iletişime geçerek hurdalarının satışını gerçekleştirebiliyor.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı