Sponsorlu Bağlantılar

Haber Sitesi

Haber Sitesi

Dijital sistemleri kullanan tüm yönetici ve çalışanlara profesyonel olarak hizmet vermeye ve faydalı olmaya çalışıyorlar. Blog yazmak isteyenler için blog sitelerinin maliyetsiz bir şekilde hazırlanması ve neler yapılabileceği konusunda güncel bilgiler paylaşılıyor. İnternet gazeteciliği için haber sitesine ihtiyaç duyanlara, web tasarım ve içerik yönetim hizmetleri sunarak destek oluyorlar.

Doğru Bilgi Paylaşımı

Web sitesinin menü başlıklarının her birisi kullanıcıların farklı bilgilere ulaşmasını sağlıyor. Dijital pazarlama konusunda farklı bilgilere ihtiyaç duyanlar için güncel bilgi paylaşımları yapıyorlar. Paylaşılan bilgilerin doğru olması için ilkelerimiz bölümünde, nelere dikkat edilmesi gerektiği, makalelerin ve site içeriklerinin nasıl yazılacağı konusunda çeşitli bilgiler yer alıyor. Doğru bilgi paylaşımı ile güvenilir hizmet veriliyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı