Sponsorlu Bağlantılar

Güvenilir Eğitim Danışmanlığı

Güvenilir Eğitim Danışmanlığı

İstediği üniversiteyi kazanamayan öğrencilerin hayallerinden vazgeçmesine gerek yok. Eğitim danışmanlığı alanında kendisini kanıtlamış olan firma, Karazin üniversitesinde eğitim almak isteyen gençlerin bu dilediğini hayata geçiriyor. Böylelikle gençler, istemedikleri bir bölümde değil, hayalini kurdukları bölümde üniversite tahsili yapıyorlar. Firma, Odessa Üniversite ve daha pek çok Avrupa üniversitesi için danışmanlık hizmeti sunuyor.

Profesyonel Danışmanlık

Yurt dışında eğitim almak isteyen kişi için Kiev Üniversite bir seçenek olabiliyor. Firma, öğrencinin, istediği bölümü öğreniyor, tüm koşulları öğreniyor ve en uygun üniversiteyi öneriyor. Öğrenci, Harkov Politeknik ya da bir başka üniversiteyi seçebiliyor. Bunun ardından firma, danışanı adına tüm ayrıntılarla ilgileniyor ve öğrenci adına prosedürleri yerine getiriyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı