Sponsorlu Bağlantılar

Göktürk Veteriner Kliniği

Göktürk Veteriner Kliniği

Veterinerlik konusunda önemli adreslerden bir tanesi olarak Göktürk acil veteriner kliniği ön plana çıkan isimler arasındadır. İşlerinde son derece titiz ve güvenilir olmaları ile birlikte müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başarıyorlar. Evcil hayvan sahipleri veteriner kliniğin sitesini ziyaret ederek sunulan hizmetleri yakından inceleyebilirler.
Pet Kuaför Hizmetleri

Sağlık konusunda profesyonel şekilde görevlerini gerçekleştirmeleri dışında pet kuaför hizmetini de sunuyorlar. 7 24 acil veteriner kliniği olarak gereken her konuda büyük bir samimiyet ile destek veriliyor. Kemerburgaz veteriner kliniği her zaman müşterilerin memnuniyetini düşünen anlayışa sahiptir. Müşteriler daha detaylı bilgilere ulaşmak adına, sitede yer alan iletişim kısmını kullanarak merak ettikleri konuları danışabilirler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu