Sponsorlu Bağlantılar

Gökkuşağı Koleji Alacati

Gökkuşağı Koleji

Gökkuşağı Koleji Ataşehir şubemizde kayıtlar başladı. Çocuklarınızın başarılı bir eğitim öğretim hayatı geçirmesini istiyorsanız daha fazla geç kalmayın. Çocuklarımıza sunduğumuz sınırsız imkanlar ile hem teorik hem de pratik olarak eğitimler vermekteyiz. Her biri alanında uzman olan öğretmen kadromuzla beraber çocuklarınız kusursuz bir eğitim almış olacak. Gökkuşağı Koleji Alacati şubemizde de kayıtlar başlamıştır.

Çocuklarınızın geleceğini önemsiyorsanız ve iyi bir eğitim almalarını istiyorsanız tercihinizi Özel Gökkuşağı Eğitim Kurumları’ndan yana kullanabilirsiniz. Yıllardan beri verdiğimiz hizmet ile üniversitelerin en iyi bölümlerine çocuklarımızı yerleştirmeyi başardık. Bu başarı dolu listeye çocuklarınızın adının yazılmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu