Sponsorlu Bağlantılar

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Bazı evliliklerde, ilişkilerde veya arkadaşlıklarda bir taraf diğerinden soğuma eğiliminde olabilir ve bunun sonucunda gider. Terk edilen ise bu durumu hazmedemez ve giden kişiyi geri getirmek için türlü arayışların içerisine girer. Bu arayışlarının sonucunda da gideni geri getirme büyüsüne ulaşırlar.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapımı ile ilgili sanal alemde birçok yöntemden bahsedilse de bu uygulamalar yalnızca uzman kişiler tarafından yapılabilir. Papaz büyüsü, aşk büyüsü gibi çalışmaları yapma konusunda uzmanlaşmış kişilere, geri getirme büyüsü amacıyla da başvurulabilir.

Geri Getirme Büyüsü Bozulur mu?

Yukarıda büyülerin yalnızca uzman kişiler tarafından yapılabileceğini belirtmiştik. Aynı durum büyülerin bozulması için de geçerlidir. Büyünün etkisi altında olunduğu düşünülüyorsa deneyim bir medyum hocaya başvurulması gerekir. Görülen belirtilerin ve yaşanılan olayların detaylıca anlatılmasının ardından, bozulma işleminde başvurulacak yöntemler belirlenir ve uygulamaya geçiş yapılır. Bu süreç içerisinde büyüyü bozma işlemi yapan kişi ve büyüye maruz kalan kişi doğru uygulamalar yaparsa, kısa sürede sonuç alınabilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı