Sponsorlu Bağlantılar

Gezi Rehberi

Gezi Rehberi

Mekancu Mekanlar ve Gezi Rehberi, internet kullanıcılarına kaliteli bir tatil için gerekli olan her türlü bilgi ve fikirleri sunan bir adrestir. Yurt içinde ve yurt dışında görülmesi gereken yerler, kalınabilecek mekanlar, güncel etkinlikler, mevsimlere göre yapılabilecek tatil aktiviteleri ve daha birçok konuda bilgiler sunulur.

Keyifli bir tatil geçirmek için önceden gidilecek ve gezilecek yerler hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Özelikle kalınacak mekanların sunduğu imkanlar bilinirse ona göre hazırlık yapılır ve tatil döneminde beklenmedik olumsuzluklara karşılaşma riski düşer. Mekancu web sitesinde tatil mekanları hakkında geniş analizler bulunur.

Şehir Şehir Gezilecek Yerler

Mekancu ile Türkiye’nin 81 ili ve turistik ilçelerinin gezi rehberine ulaşılabilir. Alfabetik sıraya göre hazırlanan rehberde her ilin adının üzerine tıklanarak ayrıntılar görülebilir. Zengin resim arşivi ve geniş bilgilendirme yazıları ile iyi bir gezi planı yapılır.

Gezi rehberi içinde şehirlerin ulaşım imkanlarına dair bilgiler de mevcuttur. Özel araç dışında kullanılacak otobüs ve uçak gibi toplu taşıma imkanları görülebilir.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı