Sponsorlu Bağlantılar

Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüsü, genel anlamıyla ilişkilerde karşılıklı veya tek taraflı ayrılıkların yaşanması sonucu, çiftlerin tekrar bir araya gelmesini amaçlayan büyü türü olarak tanımlanabilir. Bu büyünün, etkilerini kısa sürede göstermesi ve bu etkilerin uzun süreli kalabilmesi nedeniyle sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri Getirme Büyüleri, yapımı sırasında birçok zorlu işlemin titizlikle uygulanmasını gerektirir. Bunun yanı sıra belirlenen zaman aralıklarında duaların okunması ve geri getirilmek istenen kişilerin eşyalarının kullanılması ile desteklenerek, etkilerinin artması amaçlanır. Bu işlemlerin usulüne uygun olarak gerçekleştirmesi ise tek başına yeterli olmaz. Kısa sürede bitmeyeceği göz önünde bulundurularak sabredilmesi gerekmektedir ve pozitif sonuçlanacağına dair düşüncelerle desteklenmelidir.

Geri Getirme Büyülerinin Nasıl Etkileri Vardır?

Yapımının tamamlanması ile beraber, büyünün yapıldığı kişi üzerinde birtakım etkilerin görülmesine başlanacaktır. İlk olarak bu kişinin sizinle ilgili olan anıları güçlü bir şekilde belirmeye ve yavaş yavaş rüyalarına girmeye başlar. Bu etkilerin yaşanması sırasında sizin de o kişiyi rüyalarınızda görmeniz yüksek ihtimalle yaşanacak bir durumdur. Daha sonra ise sizin sesinizi sürekli duymaya başlaması sayesinde büyünün etkilerinin artarak süreceği ikinci evreye geçiş yapılır. Bu aşamada da kalabalık içerisinde sizin önünde yürüdüğünüze veya karşıdan geldiğinize yönelik güçlü bir inanç oluşmaya başlar. Bu etkilerin artarak sürmesi ile beraber dayanılması güç hale gelmesi sonucu, geri dönme isteği belirlenir ve büyünün olumlu sonucu gerçekleşir.

Geri Getirme Büyülerinin Belirtileri

Geri Getirme Büyüsü yapılan kişide kısa bir zamanda birtakım değişiklikler yaşandığı gözlemlenir. Bu etkiler çevresindeki kişiler tarafından kolayca fark edilse ve ona bu değişiklikler iletilse de büyünün etkisi altında olan kişi tarafından bunlar reddedilir ve böyle bir durumun olmadığı iddia edilir.

Geri Getirme Büyülerinin Bozulması

Her büyü gibi Geri Getirme Büyüsü de bozulabilecektir. Fakat bu işlem birçok zorlu uygulamayı gerektirdiğinden dolayı uzman bir kişi tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle de işinin ehli ve tecrübeli bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Kendilerine özgü olan yöntemlerinin gerçekleştirmesi ile beraber büyünün bozulmasını gerçekleştirebilirler. Ancak bu yöntemler kendilerine özel olduğu için başkalarıyla paylaşılması mümkün değildir. Bundan dolayı da büyü bozma adı altında karşılaşılan yöntemler kesinlikle denenmemelidir. Kişinin kendi başına bilinçsiz bir şekilde yapacağı bu uygulamalar ile beraber daha büyük sorunların oluşması gerçekleşebilir.

 

Geri Getirme Büyüsü, Papaz Büyüsü ve daha birçok büyü türü hakkında merak ettiklerinize web sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı