Sponsorlu Bağlantılar

Geçmişi Özbekistan’a Dayanan Hocadan Büyü Çalışmaları

Geçmişi Özbekistan’a Dayanan Hocadan Büyü Çalışmaları

Büyü günümüzde insanların tercih ettikleri ilimlerden bir tanesi oluyor. Kişiler yaşadıkları sorunlara çözüm bulabilmek ve etraflarındaki kişilerin etkilerinden kurtulmak amacıyla büyü yaptırmayı tercih ediyorlar. Geçmişi Özbekistan’a dayanan medyum ise kişilerin istedikleri büyüler konusunda yardımcı oluyor.

Sevenlerin Bir Araya Gelmesini Sağlayan Büyüler

Büyük medyumlar arasında yer alan dedelerinden aldığı el sayesinde büyü ve gizli ilimlerle ilgilenen hoca özellikle sevenlerin bir araya gelmesini sağlayan büyüler yapıyor. Bu büyüler genellikle aşk büyüsü olarak adlandırılıyor. Ayrıca hoca ayırma büyüsü de yapıyor. Bunun dışında deneyimli olan hoca muska bozdurmak isteyen kişiler için muska bozma işlemi de yapıyor.

Medyumun verdiği hizmetler arasında ayrıca yıldızname bakımı hizmeti de veriyor. Bu hizmeti ise ücretsiz vererek kişilerin yıldıznamelerinin bakılmasını sağlıyor. Bunun için kişilerin form doldurması yeterli oluyor.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı