Sponsorlu Bağlantılar

Gece Açık Veteriner

Gece Açık Veteriner

Alanında uzman kadrosuyla hizmet veren klinik, gece açık veteriner arayanların tek uğrak noktasıdır. Hayvanlarınıza gerekli tedavi yöntemini en iyi şekilde uygulayarak hizmet verir.

Klinikte Verilen Hizmetler

Klinikte, kısırlaştırma, bağırsak operasyonu, sezaryen gibi çeşitli hastalıkların tedavisi ve çeşitli cerrahi operasyonlar yapılmaktadır. Hayvanlarınıza yapılacak olan aşı ve parazit mücadelesinde, uzman hekimler, tedavi için yardımcı olur. Bu klinikte hasta, hasta sahibi ve hekim üçgeni bulunur.

Bu üçgen her daima uyum içinde olur. Evcil hayvanlarınıza, dünya standartlarına uygun tedavi yöntemleri uygulanır. Kliniğin bünyesinde 3 veteriner hekim bulunur. Hasta olan hayvanlarınız için 7/24 açık acil müdahale servisi bulunur. İstanbul veteriner kliniği 1. şubesidir. Ümraniye veteriner kliniği ise 2. şubesidir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı