Sponsorlu Bağlantılar

Gayrimenkul değerleme

Değerleme

Değerlendirme mesleğini öğretmek, eğitmek ve deneyimlemek için gayrimenkul değerlendirme uzmanları, gayrimenkul değerlendirme ajansı tarafından değerlendirme faaliyetlerine, en az 4 yıl, üniversite mezunları, konsey tarafından verilen gayrimenkul değerlendirme izni için istihdam edilmektedir, ancak Gayrimenkul değerlendirmesinde uzman henüz gerekli deneyim gereksinimlerini karşılamamıştır, ancak insanlara gayrimenkul değerlendirme asistanları denir.

Gayrimenkul değerleme kurumu tarafından konut değerlendirmesini tamamen yapmak veya dış konut hizmetleri sunan kuruluşa bir sözleşme imzalayarak, konut değerleme izinleri alanında en az 1 yıllık deneyim alanında bir gayrimenkul değerlendirmesi imzalayarak kullanılır Yönetim kurulu tarafından verilen konut değerlendirmesinde uzman olarak adlandırılır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu