Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafçılık

Fotoğrafçılık

Fotoğraf sanatı ile ilgili doğru bilgilere yer verilen sitede bu alanda yıllarca çalışmış, emek vermiş Anıl Uzun adlı fotoğraf sanatçısının verileri doğrultusunda hazırlanmıştır. Fotoğrafçılığı meslek yada sanatsal olarak ifa edecekler için çok önemli detayların yer aldığı site başlangıç için gerçek bir kaynak niteliğindedir.

Öğrenilecekler

Analog fotoğrafçılık ve diğer fotoğrafçılık yöntemleri hakkında bilgi edinmek bu sitede mümkün

Analog terimi gibi daha pek çok fotoğrafçılık ile ilgili terimleri bu siteden öğrenmek mümkün.

Sanatsal veya anılarda kalacak kaliteli fotoğrafların çekimi için nasıl bir makine satın alınmalıdır ve özellikleri neler olmalıdır gibi bilgilerin yer verildiği site sayesinde en iyi makineyi satın almak mümkün.

Anıl Uzun yılların deneyimini ölümsüzleştirdiği site sayesinde genç ve bu işe heves edeceklere çok güzel ve doğru bilgiler anlatmaktadır. Bu site incelendiğinde profesyonelce olmasa bile bir fotoğrafın nasıl, nerede, ne şekilde çekileceğine dair bilgileri öğrenmiş olursunuz.

Bu değerli fotoğraf sanatçısının fotoğrafçılık konusunda paylaştığı altın ip uçları ileride bu alanda başarılı olmanıza olumlu etki edecektir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı