Sponsorlu Bağlantılar

Eyüp Sabri Göncü

Eyüp Sabri Göncü

Eyüp Sabri Göncü 1978 senesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul ve ortaokul eğitiminin tamamını Şanlıurfa’da tamamlamıştır. Ardından lise eğitimini Şanlıurfa Anadolu Lisesi’nde tamamlayıp 1996 senesinde mezun olmuştur.

Tekstil alanına duyduğu ilgi ile eyüp sabri göncü, üniversite bölüm tercihini Tekstil Mühendisliği olarak belirlemiştir ve 1997 senesinde Uludağ Üniversitesi’nde eğitim almıştır. Bu dönemde öğrenci temsilcisi sıfatı ile Üniversite yönetim Kurulu toplantılarına katılmıştır.

Üniversite yaşamı boyunca aktif bir öğrenci olarak başkanı seçilmenin yanında aynı senelerde başta siyaset meydanı olmak üzere pek çok ulusal televizyon programına öğrenci temsilcisi sıfatıyla konuşmacı olarak katılımlar sağlamıştır. Üniversitenin bulunduğu Bursa şehrinin pek çok yerel TV kanallarında programlara katılmaya devam etmiştir. Peki, eyüp sabri göncü kimdir?

Eyüp Sabri Göncü Kimdir?

Eyüp Sabri Göncü ‘’Bursa 2000’’ adıyla çıkan yerel gazetede köşe yazarlığı yapmaya başladı. Bütün bu başkanlık ve köşe yazarlığı gibi başarılarının meyvesi olarak tekstil kulübü için de ‘’Ekose’’ adlı bir dergi çıkarmıştır.

Üniversite eğitimi yaşamı boyunca pek çok panelde, söyleşide, öğrenci etkinliği gibi sosyal gezi faaliyetlerinde etkin rol alarak sosyal etkileşimi artırmaya dönük hizmet etmiştir. Üniversite öğrencilerinin büyük sorunlarından biri olan mezun olmanın ardından iş bulamama sorununa çözüm getirmek amacıyla iş imkânı sağlama ve işverenin ihtiyacına yönelik olarak insan kaynağı bulması konseptiyle çeşitli çalışmalar yürütmüştür.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı