Sponsorlu Bağlantılar

Evform Mobilya Kalitesi

Evform Mobilya Kalitesi

Evlerde kullanılan mobilyaların yıllarca kullanılacak olması nedeniyle satın alırken iyi bir seçim yapılmalıdır. Mobilyaların kullanılacağı evin dekorasyonuna uygun modeller tercih edilmeli, estetik özellikleri dikkate alınmalı, kullanacak kişilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilecek modeller aranmalıdır.

Her mobilya parçasının birbiri ile uyumlu olması, ergonomik özellik taşıması, kullanılan materyallerin sağlıklı olması, sağlamlık testlerinden geçmiş olması, kolay temizlenebilir olması gibi dikkate alınması gereken birçok kriter vardır.

Evform’un üretip web sitesinde ve mağazasında satışa sunduğu oturma odası, yatak odası, masa sandalye takımları, mutfak ve banyo mobilyaları tüm kriterleri karşılar niteliktedir. Mobilya almadan önce firmanın ürünlerinin incelenmesinde fayda vardır.

Fiyat, Satış ve Kargo Kolaylıkları

Evform, satışa sunduğu ürünlerin fiyatlarını piyasanın altında tutar. Çünkü müşteri memnuniyetinin sağlanması halinde tavsiye ile müşteri portföyünün büyüyeceğinin ve sürümden kazanacağının bilincindedir.

Aynı sebeple satış sırasında vade farksız taksit yapma, ücretsiz kargo, hızlı teslimat gibi kolaylıkları da sunar. Satış sonrası iade ve değişim talepleri de hızla ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşteri lehine değerlendirilerek sonuca bağlanır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı