Sponsorlu Bağlantılar

Eurolab Laboratory Sevices Ölçme ve Değerlendirme Hizmetleri

Eurolab Laboratory Sevices Ölçme ve Değerlendirme Hizmetleri

Eurolab Laboratory Sevices yurt içi ve yurt dışındaki yetkili kuruluşlardan aldığı sertifika ve akreditasyonlarla güvenli hizmet veren bağımsız ve tarafsız bir kuruluştur. Birçok kurum, kuruluş, kişi için test, ölçüm ve değerlendirmeler yapar.

Hangi Testler Yapılıyor?

Firmanın yaptığı testlerin çeşitleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Hemen hemen her alanda test ve analiz yapıldığı söylenebilir. Medikal testler, kimyasal testler, kozmetik testleri, tüketici ürünleri testleri, covi19 testleri, endüstriyel testler, dezenfektan testleri, otomotiv testleri, tekstil testleri, askeri testler ilk akla gelebilecek test türleridir.

Firmanın son teknolojiye uygun şekilde donatılmış laboratuvar ve tesisleri, uzman çalışanları ile yüklenilen tüm işler titizlikle ve profesyonelce yerine getirilir.

Raporlar Dünyanın Her Yerinde Geçerlidir

Firmanın almış olduğu sertifikalar ve sağlanan akreditasyonlar verilen analiz raporlarının dünyanın her yerinde kabul görmesini sağlar. Laboratuvar imkanlarının sürekli olarak geliştirildiği, teknolojinin gereklerine uygun donanımların sağlandığı tesislerde yapılan kontrol, analiz, ölçüm, test, muayene ve sertifikasyon çalışmaları ve düzenlenen raporlar uluslararası düzeydedir.

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı