Gündem

Erdoğan, AK Parti Aydın Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında konuştu

Erdoğan konuşmasından satır başları:

CHP Türkiye’nin siyasi iklimini zehirlemeye insanimizi kutuplaştırmaya çalışıyor.

Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını bir türlü hesap edemiyorlar. 15 Temmuz Destanı ile beraber Türkiye’de artık demokrasi dışı tüm yol ve yöntemlerin kapandığını göremiyorlar.

Bu milletin bir daha asla vatandaşlarına şiddete vesayete faşizme darbeye izin vermeyeceğini kavrayamıyor.

Tutamayacakları sözler vererek iktidar kapısını aralayacaklarını zannediyorlar.

Belediyelerde vatandaş temel hizmetleri bile alamazken şimdi çıkmışlar çiftçiye elektriği bedava vermekten bahsediyorlar.

Hadi Aydın’da elektriği bedava vermeye başlayın. Bugün Belediye Başkanına  söyledim elektriği ücretsiz vermeye başladınız mı?

Bunlar günü kurtarmanın kaset kumpası ile altlarına serilen sıcak koltuklarını korumanın peşindeler.

Çanlar Bay Kemal ve yandaşları için çalmaya başlamıştır.

2023’te kendilerini bekleyen akıbetten kurtulamayacaklar.

Kapısını çalmadığımız gönlüne girmediğimiz her insanımızın vebalinin üzerimizde olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız. Muhalefetin medyanın veya diğer çevreleri bizi kendi dar ve kısır gündemlerinin içine hapsetmek tuzağına hiçbir şekilde düşmemeliyiz.

Kendi gündemimize odaklanmalıyız. Muhalefetin çapsızlığı beceriksizliği ortadır. Sahte gündemler yerine kendi meselelerimizi odaklandıkça bunun olumlu neticelerini alacağız.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu