Sponsorlu Bağlantılar

Endistüriyel Mutfak Ürünleri

Endistüriyel Mutfak Ürünleri

Endüstriyel mutfak ürünlerinde lider markaların yetkili satıcısı olan firma, e-ticaret sektöründe geniş bir kitleye hizmet veriyor. Expobar, Cimbali, Cunill, Brema, Piron, Technoinox, Rational, By Kitchen, Fimar ve Uğur markalarına ait mutfak ürünlerin perakende satışını gerçekleştiriyorlar.

Ürün Seçenekleri

Restoran, bar, cafe, otel gibi geniş mutfakla hizmet veren işletmelere mutfak ekipmanları tedarik ediyorlar. bar blender yıkayıcı, pişirici, mikser, fırın ve soğutucu birçok yardımcı ekipmanı firmalara tedarik ediyorlar. Kaliteli ve dayanıklı cihazların satışını yapan yetkili firmada, bar blender by kitchen gibi her türlü bar ekipmanını da bulabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Uzman kadroya sahip tedarikçi firma, profesyonel olarak hizmet veriyor. Zengin ürün yelpazesiyle her işletmenin ihtiyacına cevap veriyorlar. Waffle makinesi, kahve makinesi, sıcak çikolata makinesi, narenciye sıkma makinesi, bar blender by kitchen gibi onlarca ürünü kurumsal hizmet anlayışıyla sağlıyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı