Sponsorlu Bağlantılar

En Uygun Adrese Geldiniz

En Uygun Adrese Geldiniz

Çelik çekme boru, diğer adı da dikişsiz çelik çekme boru olarak geçmektedir. Çelik çekme boru, üretim aşamasında fırınlanmış yani ısıtılmış kütüğün haddelenme denilen bir işlem ile gerçekleştirilmektedir.

Çelik Çekme Boru, Trapez Sac ve Çelik Hasır Nerelerde Kullanılır?

Çelik çekme boru, endüstriyel boru, doğal gaz boru hatları, petrol boru hatları ve su dağıtım hatları alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Sektörde en uygun, en ekonomik ve en kalitelisini sitede yer alan firmanın adresinden temiz edebilirsiniz.

Genellikle çatılarda kullanılan trapez sac, bunun yanı sıra duvarlarda da kullanılma özelliklerine sahiptir. Depo, ahır gibi alanlarda en etkin ve en kaliteli bir şekilde kullanmak adına trapez sac tercih edilebilmektedir.

Yol betonlarında, asmolen döşemelerde, fabrika zemin betonunda, betonarme su kanalında ve hatta bet.su borularında çelik hasır kullanılıyor. Özellikle de çatlakları önlemede iyi bir tercih olarak görülmektedir. Sektördeki başarılarını işlerinde yansıtmış oldukları güvene ve kaliteye borçlular.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı