Sponsorlu Bağlantılar

En Lezzetli Yöresel Ürünler

En Lezzetli Yöresel Ürünler

Gümüşhane’ye ait lezzetlerin bir arada toplandığı Saf Sepet alışveriş platformu, birbirinden özel ürünlere kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanımaktadır.

Organik Ve Katkısız Ürünler

Eşsiz tadı ile en sevilen lezzetlerden olan kral pestil ürünleri bir çok farklı şekilde hazırlanabilmektedir. İçerisinde en özel malzemeler kullanılan bu ürün sağlık açısından da oldukça faydalıdır.

Kömeler daha çok cevizli halleri ile karşımıza çıkmaktadır. Malzemelerin bol kullanıldığı cevizli köme ile bu muhteşem lezzeti siz de tatma fırsatı elde edebilirsiniz.

Özenle seçilen malzemelerin bir araya getirilmesi ile hazırlanan yöre pestil de vazgeçilmez lezzetler arasında yer almaktadır.

Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan cevizli köme ürünleri, taze ve sağlıklı hali ile birlikte adreslerinize gönderilmektedir.

Cevizli köme, pestil ve pikolalı köme ürünlerini karışık paket halinde de satın alabilirsiniz. Ürünlerin tümü büyük bir özenle hazırlanarak paketlenmekte ve sizlere ulaştırılmaktadır.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı