Sponsorlu Bağlantılar

En Kaliteli Medyumlar

Medyumlar

Medyumlar varlıklar ile iletişime geçip, insanların sorunları için tılsımlar yapan kişilerdir. Doğuştan gelen hissiyatları vardır. Kalp gözleri açıktır. Dualar okurlar ve 4444 duası en çok başvurdukları dualardan birisidir. Duaya başlamadan önce niyet ve inanmak çok önemlidir. Hayırlı işlerin gerçekleşmesi ve belaların def edilmesi için okunur. Önemli istekler içinde başvurulan dualardan arasındadır. Okuyan kişinin istekleri kabul olur.

Büyüler

Büyüler medyumlar aracılığıyla yapılan işlemlerdir. İnsanlar sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için bağlama büyüsü ve aşk büyüsü çeşitlerine başvururlar. Bu büyüler kısa sürede büyü yapılan kişiyi etkisi altına alırlar. Böylelikle büyü yaptıran kişiye, sonsuz sevgi besler ve her istediğini yerine getirir. Büyü yapılan kişide fiziksel değişimler gözlemlenmez. Büyünün bozulması için tekrardan medyumlara ihtiyaç vardır.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı