Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Hurdacı Hizmetleri

En İyi Hurdacı Hizmetleri

Hurdacı hizmetleri en temel prensibi tam ve devamlı müşteri memnuniyetidir. ilk hedefimiz Hurdacılık ve hurda alım ve satımı neticesinde  7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

En Yakın Hurdacı sitesi  Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda Fiyatları ile ilgili teklifleri siz kıymetli müşterilerimize sunmaktayız. İmalat atığı olarak bilinen hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bonservis bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, aynı zamanda firesiz ve güzel bir görünüme sahip bulunmakta olan geri dönüşüm toplama noktaları oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz. Hurdacı Telefonu olarak bu istediğiniz hizmetleri bulacağınız tüm numaraları sizlere temin ediyoruz.

Makul Hurda Fiyatları

Demir, bakır, çelik, kurşun, plastik, kağıt, kauçuk, cam gibi Hurda Bakır Fiyatları ile ilgil detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı