Sponsorlu Bağlantılar

En Güzel Amigurumi Modelleri

En Güzel Amigurumi Modelleri

İyi hazırlanmış açıklamalı amigurumi modellerine ulaşmak için Amigurumi Forum sitesi ziyaret edilebilir. Sitenin free amigurumi patterns sayfalarında birbirinden güzel modeller ayrıntılı açıklamaları ile birlikte bulunur. Üstelik bütün modellerden ücretsiz olarak faydalanmak mümkündür. Modellerin yapımının ince ince anlatılması nedeniyle daha önce amigurumi örmeyen kişiler bile kolaylıkla bu işi yapabilir.

Çocuklar için yapılacak oyuncaklar hediye edilerek mutluluk verilebilir. Hatta satış yapılarak para kazanmak dahi mümkündür.

Örgü Teknikleri Hakkında Ayrıntılı Açıklamalar

Sitenin free amigurumi crochet patterns sayfalarında amigurumi örerken kullanılması gereken pratik örgü teknikleri hakkında da ayrıntılı açıklamalar bulunur. Bu örneklerle modeller daha kolay uygulanabilir ve oyuncaklar en sağlam şekilde üretilebilir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı