Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik Sigara

Elektronik Sigara

Günümüzde insanlarımız farklı bir şekillerde rahatlama yollarına başvuruyor. Bazı insanların başvurduğu yollardan bir tanesi sigara içmek ile kendilerini bir nebze rahatlama hislerini gideriyorlar. Ama sigaranın verdiği zarar ve insanlara bıraktığı pis kokudan dolayı günümüzde elektronik sigaralar üretilmiştir. Zaten elektronik sigaranın üretilme nedenlerinden bir tanesi ise sigarayı bırakma yolu olarak kullanılmasıdır.

Elektronik Sigara Çeşitleri

İngiltere gibi ülkelerde doktorlar sigarayı bırakmak isteyen kişiler için devlet onaylı bir nevi reçete yazıyorlar. Maalesef bizim ülkemizde yasal bir durum değil.

Mesela sizler sigara içiyorsunuz ve bırakmak istiyorsanız sizlere bir nevi el sigarası olan ufak, küçük bir pod mod elektronik sigara sizlere öneririm ya da aynı zamanda sizlere uwel caliburn yani doldurulabilen kartuşa sahip ve uzun uwel caliburn kartuş ömrüne sahip bir cihazdır. Sigara içen insanların hoşlanmadığı ağızda kötü bir tat bırakması sorunu vardır. Ama bu sorun elektronik sigara sayesinde ortadan kalkıyor.

Çünkü elektronik sigara doldurulabilir uwel caliburn kartuş gibi hazneleri mevcuttur ve siz oraya istediğiniz hangi likit varsa onu doldurup içebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı