Sponsorlu Bağlantılar

E-İmzalı Talimat Platformu

E-İmzalı Talimat Platformu

Dijital ortamda kullanıcılara e- imzalı talimat uygulaması sunan site içerisinde birçok avantaj ve ayrıcalık bulunuyor. Dokümanlar e-imza ve mobil imza yöntemi ile web ve mobil uygulamalardan üzerinden imzalanabiliyor. Site içerisinde yapılan tüm imza işlemleri elektronik imza kanunu gereğince hukuki geçerlik kazanıyor ve kullanıcılar işlemlerini hızlı bir şekilde halledebiliyor.

Sitede Ne Gibi Hizmetler Var?

Site içerisinde kullanıcıların imza işlemlerini kolay bir şekilde halledebileceği uygulamalar bulunuyor. Web ve mobil tabanlı olan uygulamalara her yerden kolay bir şekilde erişim sağlanabiliyor. İmzalanacak olan dokümanların formatı en olursa kullanıcılar tarafından hızlı bir şekilde görüntülenebiliyor ve imzalanarak doğrulama işlemleri gerçekleştiriliyor.

Dokümanlar yine uygulama üzerinden arşivlenebiliyor ve cihazlara indirilebiliyor. Siz de elektronik imzalı banka talimatı başta olmak üzere diğer imza işlemlerinizi site içerisinden kolay bir şekilde yapabilir, yönergeleri takip ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz belgelerinizi arşivleyerek sonrasında görüntüleyebilir, isterseniz cihazınıza indirebilirsiniz. Islak imza gerektiren işlemlerinizi dijital ortama taşıyın, güvenilir ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirin.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı