Sponsorlu Bağlantılar

Dönercilik Sektöründe SaitDöner

Dönercilik Sektöründe SaitDöner

Döner ürünü insanlar arasında en sık bilinen ve tercih  edile bir üründür. Özellikle toplumda bir çok kesime hitap etmesinden ötürü potansiyeli oldukça yüksek bir üründür. Ürünün potansiyeli yüksek  olması tek başına yeterli değildir. Doğru marka ile birleştiğinde hazır döner çok daha yüksek potansiyele  ulaşabilir. Saitdöner bu anlamda yeni şubelerine  tüm yetkinliği ile yardımcı olmaktadır. 44 Yılın tecrübesi firmamızı sektörde bilinen ve önde gelen bir firma olduğunun göstergesidir.  Bayilik almak isteyenler için firmamız büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İster internet sitemizden isterseniz de iletişim hattından hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Dönerleri müşteri ile buluşturan şubelerimizden biri de siz olabilirsiniz.

Döner Fırsatları

Firmamızın döner ürününü ana ürünlerinde biri haline getirmesinin en büyük nedeni ürüne olan ilgidir. Bu ilgiyi firmamızın marka değeri ile buluşturarak yeni şubelere aktarıyoruz bu yüzden franchise sistemi oldukça büyük fırsatlar ortaya çıkarmaktadır.  Merkezimizin yetkili personelleri firmamızın tüm imkanları ile yanınızda olmaktadır. Tüm hazır konsept açılacak olan şubelerle entegre edilmektedir. Çalışacak personel tarafımızca eğitime tabi tutularak firmanın tüm vizyonu ve misyonu aktarılır. Yeni şubelerimiz tüm sistemi hazır şekilde teslim edilir. Bilgi almak için 0212 323 16 86 hattan arayabilirsiniz. 7/24 hattımız sizlere açıktır. Her dim hijyenik her daim kaliteli dönerler saitdöner farkıyla işletmenizde yerini alabilir. İsim hakkı alarak sizde bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı