Sponsorlu Bağlantılar

Diş Tedavisinde Güvenin Adresi

Diş Tedavisinde Güvenin Adresi

Salgının baş göstermesi ile birlikte diş çekimi konusunda hijyenik kliniklere olan ihtiyaç artmış durumdadır. Uzman diş hekimlerini bir araya getiren bu klinik dişlerle ilgili bütün konularda teknolojinin son harikası cihazlarla etkili çözüm seçeneği üretmektedir. Diş çekimi, çürük tedavisi, dolgu tedavisi, implant, zirkonyum, gömülü diş cerrahisi, diş teli tedavisi ve diğer ortodonti tedavisi uzman hekim tarafından uygulanmaktadır.

Klinikte Öncelikli Konu Hijyendir

Sitenin uzman ekibi, dişlerle ilgili tedavilerde hastanın durumunu ilk aşamada analiz etmektedir. Kliniğin hijyen kuralları pandemi kuralları çerçevesinde oluşturulmaktadır. Diş çürüklerinin tedavisinde uygulanan yöntemler, yapılan tetkikler sonunda oluşturulmaktadır. Diş temizliği ve diş bakımı konusunda da uzman diş hekimlerinden bilgi alınabilir. Beyaz görünümlü ve metal destekli zirkonyum kaplama fiyatları bakımından farklıdır. Diş doktoru Sn. Ceylan ERGUL  25 Yıllık tecrübesi ile implant ve estetik konusunda uzmanlaşmıştır.

İmplant Yaptıracaklar Buraya

Dolgu ve zirkonyum gibi konuların yanı sıra implant uygulaması da tedavi programının ilk önemli maddelerinden biridir. Komple uygulamada implant fiyatları farklıdır. Diş adedi arttıkça fiyatta indirim söz konusudur. Hastanın çene yapısı, kemik yapısı ve protezle uyum özellikleri implantın başarılı bir şekilde uygulanmasında önemlidir. Klinik bu konuda gerekli testleri yaptıktan sonra uygulama gerçekleştirmektedir.

Dişlerde meydana gelen eğrilikler, kaza sonucu meydana gelen kırılmalar ve diğer estetik anlamda meydana gelen bozulmalar ortodonti çözümleriyle tedavi ediliyor. Diş teli uygulamasından, aralıklı dişlerin tedavisine, inley_onley kaplama tedavisi için de kliniğin müşteri hizmetlerini aramanız ve bilgi almanız yeterlidir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı