Sponsorlu Bağlantılar

Dijital Alanlarda Adınız Olsun

Dijital Alanlarda Adınız Olsun

Dijital platformların gücünden yararlanmak her şirket için olmazsa olmaz durumuna gelmiştir. Firma olarak Google reklam ajansı başta olacak şekilde farklı kollardan yardımcı oluyorlar. Sosyal medya hesapları ile alakalı da geniş hizmetler sunuyorlar. Yönetilmesi, içeriklerin hazırlanması, reklam amaçlı kullanımı veya marka bilincinin oluşumunu desteklemesi gibi durumlarda etkin sonuçlar alarak raporlarla bildiriyorlar.

Haberlerin Kaldırılması

İmaj ve markanız söz konusu olduğunda istemediğiniz bir haberin kaldırılması gerekebilir. İnternetten haber kaldırma işlemlerinde de yeterince tecrübe sahibi olduklarından yardımcı oluyorlar. Bu sayede istemediğiniz veya adınızla ilişkilendirilen içeriklerin rahatsızlık vermesini de engelliyorlar. Uzun zamandır bu alanda olmalarının farkını her işlemde hissettirerek çalışmalarına devam ediyorlar.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı