Sponsorlu Bağlantılar

Crypto Pro World Nedir?

Crypto Pro World Nedir?

Crypto Pro World, Blockchain teknolojisi ile desteklenmiş bir dijital pazaryeri olarak tanımlanabilir. Bu pazaryerinden Proof of Active algoritması ile tasarlanmış ve son derece yenilikçi olan Stark Chain madenciliği yapılabilir.

Crypto Pro World ile Neler Yapılabilir?

Crypto Professional Solution World sayesinde Blockchain Network de denilen Blockchain ağı üzerinde Stark madenciliği yapılabilir. Üyelik oluşturan ve yeterli miktardan Stark stake eden herkes bu madenciliği gerçekleştirebilir. Crypto Pro üzerinden Stark madenciliği yaparak, kazanç elde edebilir, bonuslara sahip olabilir ve kazandıklarınızı gerçek paraya çevirebilirsiniz.

Madencilik yaptıktan sonra çıkış yapmak istemeniz halinde ise ilk 3 ayı doldurmuş olma şartınız vardır. Üç ayınızı doldurduysanız çıkış işlemi yapabilirsiniz. Eğer 3 ile 6 ay arasında bir sürede çıkış yapıyorsanız yüzde 10, 6 ile 12 ay arasında çıkış yapıyorsanız da yüzde 5 gibi bir kesinti ile karşılaşırsınız. Madenciliğiniz başlangıcından itibaren geçen sürenin 1 yıldan fazla olması durumunda ise çıkış işlemleriniz için herhangi bir kesinti ile karşılaşmazsınız.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı