Gündem

Cengiz Emre BAŞOCAK Kimdir?

Cengiz Emre BAŞOCAK Kimdir?

Cengiz Emre BAŞOCAK 27 Haziran 1994 tarihinde İzmir’in Konak ilçesinde doğmuştur. Eğitim hayatını Noter Cevdet Altun İlköğretim Okulu’nda başlayan ve sonrasında Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’ndeki eğitimini bilgisayar programlama diplomasıyla tamamlamıştır.

MEGA Uluslararası Telekomünikasyon Hizmetleri’nde staj hayatına başlayan Cengiz Emre BAŞOCAK sonrasında Ege Serbest Bölge ve daha bir çok alanında uzman firmalar ile kendini Siber Güvenlik alanında uzman konumuna getirmiştir. Siber Güvenlik alanında bir çok genç girişimciye yol göstermiş uzaktan eğitimlerine katkı sağlamıştır.

Kendi deneyim ve uzmanlık bilgileriyle beraber sahip olduğu çalışma ahlakını da harmanlayarak Opeis Group ismi şirketi kurmuştur. Cengiz Emre BAŞOCAK öncülüğünde sektöre güçlü, vizyon ve misyonu sahibi olan Opeis Group’u İzmir ve Ankara olmak üzere iki bölgede ofislerini açmıştır. Türkiye de kısa sürede ismini duyurma yolunda ilerleyen Opeis Group dünya çapında bilişim hizmeti vermekte ve uzmanlığını her geçen gün artırarak sürdürmekte ve geliştirmektedir.

Cengiz Emre BAŞOCAK instagram adresi: https://www.instagram.com/emre.basocak/

https://opeisgroup.com/

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu