Sponsorlu Bağlantılar

Çelik Kapı

Çelik Kapı

Çelik kapı önceleri bir lüks olarak görülürken artık günümüzde her evin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Smart Çelik kapı firması tarafından üretilen çelik kapı çelik ve saç malzeme desteklenerek güçlendirilmiş özel kilit sistemleri üzerinde bulunduran ve darbelere karşı dayanıklı özel kapı sistemleridir.

Çelik Kapıların Özelikleri 

Çelik kapı üretim ve montaj standartlarına uygun yapılarak belirli ölçülere göre müşterilerin hizmetine sunuluyor. Smart Çelik kapı tarafından üretilen villa kapısı, bina kapısı, oda kapıları, yangın kapılarının kasaları ve serenleri standartlara uygun üretimi yapılıyor.

Binalarda yangın merdivenlerinin bulunduğu alanlarda yangın kapısı üretimi de firma tarafından yapılıyor. Kapı üzerinde bulunan dürbünler ve kapı kolları standart olarak kaliteli malzemelerden yapılıyor.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı