Sponsorlu Bağlantılar

Cahit Kaya, En İyi Golf Antrenörü

Cahit Kaya, En İyi Golf Antrenörü

Belek Golf Academy kurucusu ve antrenörü olan Cahit Kaya bu sene yılın en iyi golf antrenörü olarak seçildikten sonra ünü daha da artmış bir isim. Cahit Kaya’nın 1996 yılında tanıştığı golf sporu gelecek nesiller için artık onun ellerine emanet. Genç antrenörün yegane amacı geçmişte bizzat yaşadığı başarıların çok daha fazlasını öğrencileriyle yaşayarak Türkiye’nin adını golf alanında daha da fazla duyurmak.

Cahit Kaya’nın bir diğer önemli arzusu da golfü sokaklara kadar yaymak ve herkesin oynayabileceği bir spor dalı haline getirmek. Türkiye’de golf dendiğinde uluslararası düzeyde tanınırlığı olan Kaya dünyanın önemli turnuvalarında, tanınmış isimlerle mücadele edip birlikte çalışma şansını elde etmişti. Özellikle İsveç, Kaya’nın golf hayatı üzerinde önemli bir etkiye sahip…

Belek Golf Academy’de tecrübelerini genç nesillerle paylaşan Cahit Kaya golfü her yaştan ve her statüden insanın rahatlıkla oynayabileceğini söylüyor. Hayatını golfe adamış bir isim olan Cahit Kaya golfün hayatı anlamına geldiğini ve asla bırakmayacağını söylüyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı