Sponsorlu Bağlantılar

Burun Estetiği

Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatı, vücut gelişimini tamamlamış herkese uygulanabilen bir uygulama türüdür. Elbette 18 yaşını doldurmuş kişilerin bu talebi yapması gerekmektedir. Bu uygulama 18 yaş altı kişiler gelişimini tamamlamadığı için önerilmemektedir. Medikal estetik için bir doktora danışılmalıdır. İstenilen burun estetiği doktorun uygun göreceği şekilde yapılabilir. Hem görünümü düzeltilebilir hem de daha sağlıklı bir burun elde edilebilir.

Burun ve yüz estetiği ameliyatlarında genellikle genel anestezi kullanılır. Kişiler tamamen bilinçsizdir, bu da acı hissetmelerini engeller. Ayrıca tamponlar artık yaygın olarak kullanılmaktadır. Burun kanamasını önlemek ve buruna tam oturması için tampon konur. Birkaç gün sonra doktor kontrolündeyken tamponlar çıkarılır. Yeni bir teknik olarak kullanılan tamponların büyük desteği var.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı