Sponsorlu Bağlantılar

Bayrak Tedarikçisi

Bayrak Tedarikçisi

Bayrak, flama, roll up banner ve promosyon ürünler tasarlayıp sunan firma kaliteyi ucuza arayanlar için oldukça ideal. Uygun bayrak fiyatları ile hizmet vererek Türkiye’nin bayrak tedarikçisi olmayı başarıyorlar. Standart baskı bayraklar dışında özel tasarım ürünler bulabilirsiniz. Siparişinize uygun hazırlanan ürünleri adresinize gönderiyorlar. Uygun ödeme seçenekleri ve avantajlı fiyatları ile müşterilerin beğenisini alıyorlar.

Makam Bayrağı

Türk Bayrağı, siyasi parti bayrağı ve şirketlerin bayraklarını makam bayrağı olarak üreten firma, 7 gün 24 saat sipariş alıyor. Makam odalarında kullanılan makam bayrağı kaliteli malzeme kullanılarak üretiliyor. Pürüzsüz yüzeyi ve canlı renkleri uzun süreli kullanım sağlıyor. Farklı boyutlarda üretilen bayrakları dilediğiniz ebatta tercih edebilirsiniz. Ayrıca kumaş olarak saten, polyester, alpako, triko ve raşel kullanıyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı