Sponsorlu Bağlantılar

At Yarışı Tahminleri

At Yarışı Tahminleri

At yarışı, Türkiye’de geniş kitleler tarafından sevilen bir oyundur. Bu oyunla para kazanan ve hayatını değiştiren çok sayıda kişi var. Bu oyundan para kazanabilmek için sitenin sunduğu at yarışı tahminleri son derece faydalıdır. Alanında uzman bir kadroyla faaliyet gösteren site, he gün programda yer alan tüm koşuları detaylı olarak analiz ediyor ve bu doğrultuda yaptığı altılı tahminleri ile kazandırıyor. Site takipçileri, ekstra bir çaba göstermeden sitedeki tahminler sayesinde hatırı sayılır ikramiyeler kazanıyorlar.

Günlük Altılı Tahminleri

Türkiye’de haftanın 7 günü, 2 farklı kentimizde yarışlar koşuluyor. Yarış sever, bu yarışlardan hangisine veya hangilerine oyun oynayacağına karar verdikten sonra siteden yararlanabiliyor. Site takipçisi, profesyonel altılı tahmin için sitede yer alan whatsapp numarasını arıyor.

Bunun ardından sitenin altılı tahminlerine ulaşabilen oyuncu, isabetli tahminlerle, büyük ikramiyeler kazanma şansını yakalıyor. Site, tahminlerin yanı sıra, at yarışı sevenlere başka bilgiler sunarak da yardımcı oluyor. Sitede, atların koşu stilleri bilgisine ulaşabilen yarış sever, çok daha kolay tahminde bulunabiliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı