Sponsorlu Bağlantılar

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Günümüzde sevgisine karşılık alamayan birçok kişinin karşı tarafı kendisine aşık etme amacıyla büyü yaptırması ile karşılaşabiliyoruz. Ancak, büyünün etkisi altında olan kişi, gösterdiği belirtiler veya çevresinden aldığı uyarılar sonucunda, büyüye maruz kaldığını düşünerek, büyüyü bozdurma arayışlarına giriyor.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Büyünün bozulmasına geçmeden önce, nasıl anlaşılabileceği ile ilgili bilgiler vermek daha doğru olur. Aşk büyüsü etkisi altında olan kişilerde birtakım belirtiler ortaya çıkar. Genellikle büyünün yapılmasının 7 gün sonrasında ortaya çıkmaya başlayan bu belirtilerin en önemlisi ise devamlı büyüyü yaptıran kişinin düşünülmeye başlanmasıdır. Diğer belirtiler de yine bu kişiye yönelik olur ve başlıca, onunla geleceğe yönelik planlar yapmak, onu mutluk etmek amacıyla türlü uygulamalar yapmak, rüyalarda onu görmek şeklinde kendisini gösterir. İşte bu gibi belirtiler altında olan kişi, kendi başına şüphelenebilir veya etrafındaki arkadaşları veya ailesi tarafından uyarılabilir. Böylelikle de büyüye maruz kaldığını tespit edebilir veya duyduğu şüpheyi kuvvetlendirebilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için, yukarıda saymış olduğumuz belirtilerin ardından mutlaka bir medyum tarafından yardım alınması gerekir. Yaşanılanların anlatılmasının ardından, nasıl bir büyünün etkisi altında olunduğuna dair tespit yapılır. Medyumlar, bu tespitin yapılmasının ardından kendilerine has yöntemlerle özel tılsımlar hazırlar ve bunları okuyacağı etkili dualarla destekler. Bu uygulamaların ardından da genellikle büyü, 3 saat içerisinde etkisini kaybeder. Ancak, uygulamanın ve büyü bozan kişinin gücüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bir defa büyüyü bozan kişi, tekrar bu büyüye maruz kalmaz.

Aşık etme amaçlı yapılan büyünün yanı sıra bağlama büyüsü, geri getirme büyüsü ve daha birçok büyü türü hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı