Sponsorlu Bağlantılar

Amerika’da Ev Almak

Amerika’da Ev Almak

Amerika, son derece esnek şartlarıyla tanınan bir ülkedir. Aynı şekilde, bir yabancı olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde ev sahibi olma hakkınız olduğunu biliyor muydunuz? Amerika Birleşik Devletleri’nde ev sahibi olmak için vizeye ihtiyacınız yoktur. Sadece pasaportunuzla Amerika’da yaşamadan ev sahibi olarak değerli bir yatırım yapabilirsiniz. Amerika ev fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Peki, ev almanın şartları var mı? Hangi sorulara dikkat edilmelidir?

ABD’de ev satın almak için ABD vatandaşı olmanıza gerek yok

Amerikadan ev almak için oturma izninizin olması veya ABD’de yaşamanız gerekmez. ABD’de kalıcı oturma izniniz olmasa bile evin değerinin %50’sine kadar konut kredisi çekerek ABD’de ev sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte, mortgage kullanmanın en önemli koşullarından biri, ABD’de işlem gören özel bir bankada en az 100.000 $ bakiyeye sahip bir hesaba sahip olmaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu