Sponsorlu Bağlantılar

Amena Musa’dan tanıtım

Amena Musa’dan tanıtım

 

 

Katarlı iş kadını, şef ve ünlü fenomen Amena Musa, ülkede neredeyse her kahvecide sunulan ve büyük talep gören Safranlı Keki ile birlikte Katar Mutfağı’nın tanıtımında aktif rol aldı.

 

Katar Mutfağı’nın tanıtılmasını amaçlayan ve ev sahipliğini Sheraton Grand Doha Resort Otel’in üstlendiği Alwan yemek festivalinde, Buhari, Yağmaş ve Kabli gibi birçok Hicaz yemeğindeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Amena Musa, mutfaktaki başarısını ve Katar’daki ününü, geleneksel Katar Mutfağı’nı tanıtmak için kullandı.

 

Alwan Yemek Festivali kapsamında Sheraton Grand Doha Resort Otel yetkilileri “En iyi yerel yemekler” ve “ 6 ünlü sanatçı” konseptini bir araya getirerek hem sanatın zarif dokunuşlarından hem de Katar Mutfağı’nın lezzetinden yararlanarak eşsiz bir tanıtım gerçekleştirdi.

 

Amena Musa’yı özgün Dunya Abed ile bir araya getiren Alwan Festivali, katılımcıların yoğun ilgisi, başta Katar Mutfağı’nı tanıtmak için kolları sıvayan Amena Musa’yı ve Sheraton Grand Doha Resort Otel yetkililerini mutlu etti.

 

We Cafe’nin direktör şefi olan Hassan Abdullah al-Ibrahim, ekibiyle beraber hazırladığı “benzersiz ve yenilikçi” menüsüyle katılımcıların beğenisini kazandı. Katar’ın lezzetli mutfağı ve 6 sanatçının katkılarıyla oluşturulan benzersiz atmosfer, Alwan Yemek Festivali’ne katılanları tam anlamıyla mest etti.

 

Başarılı bir iş kadını ve ünlü bir şef olan Amena Musa, daha pek çok organizasyonda tanıtım görevi üstlenecek gibi görünüyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı