Sponsorlu Bağlantılar

Ameliyatsız ve Acısız Yüz Estetiği Uygulamaları

Ameliyatsız ve Acısız Yüz Estetiği Uygulamaları

Günümüzün modern tıp ve estetik teknolojisi sayesinde artık yüzünüzde her zaman arzuladığınız görselliği yakalayabilmek için bıçak altına yatmanıza gerek bulunmuyor. Ameliyatsız yüz germe operasyonları sayesinde cildinizde meydana gelen kırışıklık şikayetlerinden hızla kurtulabilirsiniz. Bununla birlikte nucleofill tekniği yüzünüzde hücresel boyutta meydana gelen canlılık kaybının ortadan kaldırılması sağlanabilmektedir. Gelişmiş teknoloji ürünü olan bu teknik, günümüzde estetik müdahalelerinde son derece yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ciltte meydana gelen sarkma, kırışıklık ve parlaklık kaybı gibi tüm sorunlara hem hızlı ve güvenli hem de cerrahi müdahale gerekmeden çözüm sağlamaktadır.

Cildin nemini kaybetmesi nedeniyle cilt parlak görünümün kaybeder. Bunun sonucunda cilt kuru, cansız ve mat bir görünüme bürünür ki bu kusurların kapatılabilmesi için zararlı kozmetik ürünlerinin daha fazla kullanılmasına neden olur. Böyle bir sorunla boğuşmamanız için kleopatra aşısı yaptırabilirsiniz. Cildinizdeki kusurları çok kısa zaman dilimi içerisinde gözle görülebilir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle günümüzde estetik operasyonlarında bu teknikler yaygın olarak kullanılmaktadır. Gerginleşen cildinizde ince ve küçük dudaklarınızı daha dolgun hale getirmenizi sağlayacak dudak dolgusu operasyonunu da acısız ve ağrısız şekilde yaptırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı