Gündem

Alüminyum Kapı

Alüminyum kapı günümüzde ofislerin vazgeçilmez bir yapısıdır. Şirketlerin ne ürettiklerinden ziyade ofislerin imajı büyük önem taşımaktadır. Dolaysıyla firmalarınızın iç tasarımlarını işin profesyonellerine bırakmalısınız. Alüminyum kapı, alüminyum pencere, alüminyum doğrama alüminyum cephe giydirme konusunda 12 yıllık tecrübemiz ile ofislerinizi, müşterileriniz gözünde ışık saçan bir hale getirmeye adayız.

Ayrıca evleriniz için alüminyum balkon korkuluk, alüminyum korkuluk ve alüminyum pencere yaptırmak isterseniz uzman ekibimiz keşif için randevu sistemi ile çalışmaktadır. 0312 394 08 83 nolu numaramızı arayarak randevu alabilirsiniz. Alüminyum balkon korkuluk ölçüleri ve tasarımları için mutlaka destek almalısınız. Küpeşte modelleri ya da alüminyum korkulukların kaçar cm aralıkla yapılacağı büyük önem taşır. Küpeşteler arası cam, mika ya da kontrplak seçimi gibi birçok alternatif olduğundan doğru seçim yapmak biraz zorlaşır. Tecrübeli ekimiz size en doğru ürünü ve fiyatı sunacaktır. Ayrıca, merdivenlerinize sağlam alüminyum korkuluk yaptırmak isterseniz benzer konulara dikkat etmeniz gerekir. Birçok seçim yapmanız gereken detay olduğundan alüminyum korkuluk için de mutlaka destek almalısınız.

Alüminyum pencere, PVC pencerelere göre daha dayanıklıdır. Ayrıca alüminyum pencere doğaya karşı daha duyarlı bir malzemeden yapıldığı için doğaya verdiği karbon emisyonu daha azdır. PVC’ler yanma sonucu doğaya kimyasal madde verme oranı çok yüksektir. Alüminyum kapı da PVC kapılara göre daha sağlam ve daha çevrecidir.

Alüminyum kapı, alüminyum korkuluk, alüminyum balkon korkuluk ve alüminyum pencere fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. 0312 394 08 83…

Alüminyum ürün daha çok tercih edildiği için alüminyum profil üreticileri çok fazla çeşit üretmektedir. Alüminyum et kalınlıkları çok fark etmese de tasarım yönünden pvc ürünlere göre çok farklı dizaynda alüminyum profil bulunmaktadır. Örneğin Alutech, Gençer, Asusan Alüminyum Profil üreticilerinin tasarımları farklıdır. Etek profilleri, dışa açılır kapı profilleri, hemyüz kanat profilleri, fugalı kanat profilleri, orta kayıt profiller, entegre cephe profili, kapaklı cephe profilleri, silikon cephe profilleri adlarında bir birinden farklı tasarımlı profiller bulunmaktadır. Bunların teknik detaylarını bilemezsiniz fakat ne özelliği olduğunu üretici firmanıza danışabilirsiniz. Üretici firma olarak sizlere tüm içtenliğimizle anlatabiliriz… Alüminyum Cephe Giydirme ve alüminyum doğrama konusunda da uzman ekibimizle iletişime geçin.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu