Sponsorlu Bağlantılar

Ahşap Stand Hizmeti

Ahşap Stand

Ürünlerin teşhirinde kullanılan standlar ihtiyaca uygun tasarımlarla geniş bir çeşit skalasında üretilip kullanıma sunulur. Envoy Stands, standların 3D tasarımlarının yapılması, prototiplerinin oluşturulması ve üretiminin gerçekleştirilmesi alanında üretici bir firmadır. Uzun yılların bilgi ve birikimiyle yurt içi ve yurt dışı pazarlar için ürünler üretilir.

Firma müşteri odaklı çalışmaları, piyasalardaki ihtiyaçların takip edilip doğru ürünler üretilmesi, satış sonrası hizmetlerin kalitesi gibi özellikleriyle sektörde güven sağlamış ve öne çıkmıştır.

Envoy Stands Ürünleri

Başta ahşap standlar olmak üzere pleksi ve metal stand gibi çeşitler Envoy Stands tarafından özel tasarımlarla üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Her ürün tipinde en kaliteli malzemeler kullanılır ve ince işçilikle çalışılır.

Dünyadaki teknolojiler Envoy Stands ekipleri tarafından yakından takip edilir. İş alanında ortaya çıkan yenilikler kısa sürede firmanın üretimine entegre edilir.

Ahşap Stand Özellikleri

Ahşap standlar doğal malzemelerden kullanılmaları açısından insan sağlığına uygun güvenli ve şık teşhir alanları olarak karşımıza çıkar.

Ahşap stand uygulamalarının avantajlı özellikleri şunlardır:

  • Doğaya zararı olmaması açısından çevre dostu standlardır
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir
  • Kullanım ömrü tamamlandığında geri dönüştürülebilir
  • Perakende mağazalarında doğal ve şık bir görüntü sağlar
  • Gıda ürünü ve benzeri hassas ürünlerin teşhirinde sağlıklı bir ortam sağlar

Mağaza ve market dekorasyonunda atıştırmalık, bebek maması, organik gıda gibi ürünlerin ahşap standlarda sergilenmesi tercih edilir.

Ahşap Stand Çeşitleri

Ahşap standlar büyüklük, raf sayısı ve şekil gibi özelliklerle birçok farklı çeşitte üretilir. Malzeme bakımından da masif ahşap, lake ahşap veya melamin yüzlü MDF ile üretilen modeller mevcuttur.

Envoy Stands ahşap standları kullanıcıların isteğine göre demonte olarak ya da hazır şekilde gönderilir. Kurulum ve diğer satış sonrası hizmetler konusunda her zaman gerekli destek sunulur.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı