Sponsorlu Bağlantılar

Acelyaokcu.com

Acelyaokcu.com

Kadın giyim ürünleri üzerine online alışveriş seçenekleri sunulan sitede tüm bayanlara uygun fiyatlı seçenekler sunuluyor. Kazak modelleri ürünlerini göstermeye başlayarak kadınların kış için hazırlık yapmalarını sağlıyor. Kış koleksiyonu ve üst giyim bölümlerinde gösterilen kazak modellerinin tümünü yeni ürünler olarak sunuyor.

Spor Giyim 

Spor giyinmeyi seven bayanların uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri satın alabileceği online alışveriş sitesi olarak gösteriliyor. Kadın mont çeşitlerinde farklı kumaş türleri ve renk seçenekleri sunuluyor. Kadın Jean ürünleri alt giyim bölümündeki Jean sayfasında gösteriliyor. Ürün sayfasında bayanların her mevsim rahatlıkla giyebilecekleri tüm Jean modellerini gösteriyor. Tüm Jean modellerinde ikinci ürüne %10 indirim seçeneğini uyguluyor. Tüm modellerde tüm beden ölçüleri bulunuyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı