Sponsorlu Bağlantılar

4 Mevsim Kullanıma Uygun Cam Sularıyla Temiz Camlar

4 Mevsim Kullanıma Uygun Cam Sularıyla Temiz Camlar

Firma araç sahiplerinin ihtiyacı olan cam suyunun toptan satışını yapıyor. Firmanın satışını gerçekleştirdiği cam suları 4 mevsim kullanılabilen sular oluyor ve kaliteli olması sebebiyle yılın her döneminde kullanılabiliyor. Kütahya’da bulunan firma Türkiye’nin lider cam suyu markasına sahip olarak Türkiye’nin her yerine toptan gönderim yapıyor. Firma ürün gönderiminde mesafeye bağlı olarak ücretli ve ücretsiz nakliye hizmeti sunuyor.

Donma Yapmayan Cam Sularının Satışı

Firmanın toptan olarak satışını yaptığı cam suları donmaya dayanıklı cam sularıdır ve -37 dereceye kadar donmuyorlar. Ayrıca kaliteli ürünler olduğu için sileceklerin camları silme işlemi sırasında zarar görmemelerini ve bu sayede de camların çizilmesini önlüyorlar. Silecek suyu olarak da adlandırılan cam suları sileceklerini %70 oranında daha uzun süre kullanılmasını sağlıyorlar.

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı